Kurucumuz

Hakkında

Türkiye’nin ilk ve tek kağıt bardak makinesi üreticisi olan Yavuz Makine’nin kurucusu Ali Yavuz 1969 yılında Çorum’da doğdu.

İlk ve orta öğretimini doğduğu şehirde tamamladı. Ardından  hayatına atılmak isteyen Yavuz, 1984 yılında İstanbul Bayrampaşa sanayi sitelerinde torna ve dişli çırağı olarak çalışmaya başladı.

Burada makineler hakkında önemli bilgiler edinen ve gün geçtikçe tecrübelenen Yavuz, çıraklıktan kalfalığa ve ardından ustalık seviyesine geçiş yaptı. Ustalık ve usta öğreticilik belgesini aldıktan sonra hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştı ve Yavuz dişli adıyla kendi şahıs şirketini kurdu.

Vizyonunu, hayallerini ve ideallerini gerçekleştirmek isteyen Ali Yavuz, bunun için çok çalışarak 2016 yılında YM Yavuz Makine şirketinin açılışını yaptı. Biriktirdiği tecrübeleri, sektörde gördüğü eksiklikleri ve bu zamana kadar biriktirdiği hayallerini birleştirerek şirketini karton bardak üretimi ve kesimi yapan makineler üzerinde geliştirdi. Bu sektörün Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi olan YM Yavuz Makine, liderliğini sürdürmeye ve prestijini katlayarak arttırmaya devam ediyor.


YMCUP Hakkında

YMCUP Kuruluşundan itibaren, profesyonel kadrosuyla dünya ekonomisinin gelişen dinamiklerine uygun, etkin ve çağdaş anlayışla doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyatla kaliteli ürün ve hizmeti müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Ürün yelpazesini günden güne genişleten YMCUP, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürünler üretmenin mutluluğuyla, yatırımlarına hızla devam etmektedir.

YMCUP’ın kaliteye verdiği önem, hammadde seçimi ile başlar ve üretimden ürünün müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm süreçleri kapsar. Yüksek kalite anlayışı içerisinde titizlikle yürütülen bu çalışmalar ; ISO 9001:2008 – ISO 14001-2004OHSAS 18001-2007 Kalite Yönetim Sistemi, sertifikaları ile onaylanmış bulunmaktadır.

BELGELER

Yenilikçiliği, sürdürülebilir başarının temel anahtarı olarak gören YMCUP, bu bilinçle her yeni günü, yeni bir bakış açısıyla değerlendirmekte ve inovasyon faaliyetlerine önem vermektedir.

YMCUP, başarılı geleceğin temelini oluşturan kalite odaklı yönetim anlayışı, insana ve çevreye duyarlı yaklaşımı, sürdürülebilir başarıya verdiği önem ve yenilikçi faaliyetleri ile uzun vadeli değer yaratmaya devam edecektir.