CEO-Enes Yavuz

Enes Yavuz, one of the CEOs of our company, was born in 1994 in Istanbul. Enes Yavuz, who grew up with Yavuz Makine, a family company since he was born, received his high school education at Inonu Industrial Vocational High School.

While continuing his high school education, Enes Yavuz, who carried out very important works in the field of cardboard cup manufacturing at Yavuz Makine company, studied at Bolu Vocational School in the field of Machinery and Metal Technologies. Enes Yavuz, who uses his knowledge, creativity and talents from the past, is one of the biggest architects of the company’s being the leader of Turkey. Geçmişten gelen bilgi birikimini, yaratıcılığını ve yeteneklerini kullanan Enes Yavuz, firmanın Türkiye lideri olmasının en büyük mimarlarından birisi.

CEO-Eren Yavuz

CEO’muz Eren Yavuz, 1997 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ailenin tamamının YMCUP Yavuz Makine’de görev almasından dolayı küçüklüğünden beri bu firmayla içli dışlı oldu ve karton bardak sektörüyle ilgilendi. Bu süreçte büyük projelere imza atarak firmanın gelişimine büyük katkıda bulundu ve bugünkü lider konumuna gelmesini sağladı. Ardından kendini akademik alanda geliştirmek isteyen Eren Yavuz, İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Kontrol ve Otomasyon bölümünü bitirdi. Daha fazla donanım kazanmak isteyen ve firmayı iyi bir şekilde temsil etmeyi planlayan Yavuz, Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünü de başarıyla tamamlayarak firmamızın CEO’ları arasına katıldı.