CEO-Enes Yavuz

Firmamızın CEO’larından olan Enes Yavuz, 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Doğduğundan beri aile şirketi olan Yavuz Makine ile büyüyen Enes Yavuz, lise eğitimini İnönü Endüstri Meslek Lisesi’nde aldı.

Lise öğrenimine devam ederken Yavuz Makine şirketinde karton bardak imalatı alanında oldukça önemli işlere imza atan Enes Yavuz, Bolu Meslek Yüksek Okulu Makine ve Metal Teknolojileri alanında eğitim gördü. Geçmişten gelen bilgi birikimini, yaratıcılığını ve yeteneklerini kullanan Enes Yavuz, firmanın Türkiye lideri olmasının en büyük mimarlarından birisi.

CEO-Eren Yavuz

CEO’muz Eren Yavuz, 1997 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ailenin tamamının YMCUP Yavuz Makine’de görev almasından dolayı küçüklüğünden beri bu firmayla içli dışlı oldu ve karton bardak sektörüyle ilgilendi. Bu süreçte büyük projelere imza atarak firmanın gelişimine büyük katkıda bulundu ve bugünkü lider konumuna gelmesini sağladı. Ardından kendini akademik alanda geliştirmek isteyen Eren Yavuz, İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Kontrol ve Otomasyon bölümünü bitirdi. Daha fazla donanım kazanmak isteyen ve firmayı iyi bir şekilde temsil etmeyi planlayan Yavuz, Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünü de başarıyla tamamlayarak firmamızın CEO’ları arasına katıldı.