YM/DW – DK 

Kağıt ve karton ambalaj sektöründe öncü markalardan birisi olan Yavuz Makine, YM/DWKBM modeli ile çift katlı karton bardak üretmek isteyen işletmelerin yardımcısı oluyor.

Çift katlı kağıt ve karton bardaklar, tek katlı bardaklara göre daha gelişmiş ve kompleks bir yapıya sahiptir. Bu tür bardaklarının en büyük avantajı ise çift katlı olduğu için içlerinde oldukça sıcak içecekler bulunsa bile ellere zarar vermemesidir. Bunun yanında çift katlı kağıt bardaklar, termal özellik taşıdığından içeceklerin daha uzun süre sıcak veya soğuk kalmasını sağlar.

YM/DW – DK (Double Wall Karton Bardak) makinesi hakkında hemen teklif isteyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Müşteri hizmetlerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

YM/DWKBM makinesi sayesinde, oldukça kullanışlı ve kaliteli ürünler olan çift katlı kağıt bardakları yüksek verimlilikle üretebilirsiniz. Kullanıcı deneyimini önemseyen ve müşterilerine değer veren her işletmenin sahip olması gereken bu model, dakikada 70 ila 80 adet bardak üretebilmenize olanak tanıyor. Üstelik tek katlı kağıt bardak makinesiyle senkron bir şekilde çalıştırarak üretimlerinizi eşzamanlı hale getirebilirsiniz.

Modelimiz, sizlere yapıştırma konusunda seçim şansı tanıyor. Tutkallı veya ultrasonik yapıştırma ile amacınıza uygun üretim biçimini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu model, elektrik tüketimi konusunda da işletmelere büyük avantaj sağlıyor. Saatte maksimumu 8 ila 10 kW enerji harcayan YM/DWKBM bu alanda muadillerinden oldukça önde yer alıyor.

Sizler de diğer kağıt bardak türlerine göre daha avantajlı ve daha kullanışlı olan çift katlı kağıt bardakları kullanmak istiyorsanız bu makineyi kesinlikle listenizin en başına yazmalısınız.

Ergonomik, enerji tasarrufu sağlayan, hızlı çalışan, kaliteli ürünler çıkaran ve firmanıza büyük katkıda bulunan bu ürünü kullanmaya başladığınızda, kesinlikle farkı kendi gözlerinizle görebileceksiniz.