YMCUP Kuruluşundan itibaren, profesyonel kadrosuyla dünya ekonomisinin gelişen dinamiklerine uygun, etkin ve çağdaş anlayışla doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyatla kaliteli ürün ve hizmeti müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Ürün yelpazesini günden güne genişleten YMCUP, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürünler üretmenin mutluluğuyla, yatırımlarına hızla devam etmektedir.

YMCUP’ın kaliteye verdiği önem, hammadde seçimi ile başlar ve üretimden ürünün müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm süreçleri kapsar. Yüksek kalite anlayışı içerisinde titizlikle yürütülen bu çalışmalar ; ISO 9001:2008 – ISO 14001-2004OHSAS 18001-2007 Kalite Yönetim Sistemi, sertifikaları ile onaylanmış bulunmaktadır.

BELGELER

Yenilikçiliği, sürdürülebilir başarının temel anahtarı olarak gören YMCUP, bu bilinçle her yeni günü, yeni bir bakış açısıyla değerlendirmekte ve inovasyon faaliyetlerine önem vermektedir.

YMCUP, başarılı geleceğin temelini oluşturan kalite odaklı yönetim anlayışı, insana ve çevreye duyarlı yaklaşımı, sürdürülebilir başarıya verdiği önem ve yenilikçi faaliyetleri ile uzun vadeli değer yaratmaya devam edecektir.