YM/PRO

YM/PRO Serisi kesim makinası, servo kontrol sistemiyle çalışan bir makinadır. Makinamız tek ve çift taraflı PE kağıt kesimine uygundur. Dakikada 450 vuruşa kadar çıkabilen kesim makinası hazır basılmış bobin kağıdınızı kolaylıkla kesebilir. Otomatik kenar kontrol sistemi ile daha düzgün kesim ve operatöre kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Üzerinde opsiyonel olarak bulunan tek renk baskı sayesinde baskı ve kesim yapabilir. Hidrolik bobin kaldırma ünitesiyle bobin kağıdınızı kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.

YM CUP ailesi üretmiş olduğu tüm makinaların, kurulumundan itibaren sizlere tüm desteği sağlayıp, minimum insan gücüyle sorunsuz bir üretim yapmanızı sağlar.

YM/PRO makinesi hakkında hemen teklif isteyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Müşteri hizmetlerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

YM/PRO Serisi kesim makinası, servo kontrol sistemiyle çalışan bir makinadır. Makinamız tek ve çift taraflı PE kağıt kesimine uygundur. Dakikada 450 vuruşa kadar çıkabilen kesim makinası hazır basılmış bobin kağıdınızı kolaylıkla kesebilir. Otomatik kenar kontrol sistemi ile daha düzgün kesim ve operatöre kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Üzerinde opsiyonel olarak bulunan tek renk baskı sayesinde baskı ve kesim yapabilir. Hidrolik bobin kaldırma ünitesiyle bobin kağıdınızı kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. YM CUP ailesi üretmiş olduğu tüm makinaların, kurulumundan itibaren sizlere tüm desteği sağlayıp, minimum insan gücüyle sorunsuz bir üretim yapmanızı sağlar.