YM/KSM – DK

Yavuz Makine, her alanda sizin ve işletmenizin yanında olmaya devam ediyor! Özellikle paket servislerin ve hazır yemekçilik sektörünün altın çağını yaşadığı bu dönemde, yemeklerin koyulduğu kaseler ve kaplar da oldukça önemli hale geldi. Ana yemekler ve tatlı, çorba gibi aperatifler küçük kaselerde yer alırken, salata gibi hacmen büyük olan besinler için de daha büyük kaselere ihtiyaç duyuluyor.

Makine serimizin ağır topu olan YM/SKM ile sizler de bu ihtiyacınızı karşılayacak harika bir makineye sahip olabilirsiniz. Bu modelimiz, salata kasesi olarak adlandırdığımız büyük hacimli kapları seri olarak üretebilmenize olanak tanıyor. Bu sayede, müşterilerinizden gelen tüm istekleri yanıtlayabiliyor, onlara her açıdan kusursuz bir deneyim yaşatabiliyorsunuz.

YM/KSM – DK (Karton Salata Kabı Makinası)  makinesi hakkında hemen teklif isteyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Müşteri hizmetlerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dakikada 40 adet büyük kap üretimi yapabilen bu devasa makine, ultrasonik birleştirme yöntemini kullanarak kaliteli kaseler üretmenizi sağlıyor. Büyük boyutuna ve oldukça büyük ürünler üretmesine karşın, makine piyasadaki çoğu üründen daha az elektrik enerjisi harcıyor. Bu sayede, işletmeniz için oldukça önemli ve büyük ürünler üretirken aynı zamanda fazladan kaynak kullanımının önüne geçebiliyorsunuz.

Boyut olarak 500, 550, 750 ve 1000 cc gibi dört farklı boyutta salata kapları üretebiliyor, ihtiyacınız olan ürünü dilediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz.

Sizler de Yavuz Makine’nin başarılı mühendislerinin geliştirdiği bu modele güvenebilirsiniz. Sektördeki tecrübemiz, uzman kadromuz, geçmiş başarılarımız ve gelecek planlarımızla her zaman bizleri tercih eden değerli müşterilerimizin yanındayız.