YM/KM – DK

Kağıt bardakların üretimi için gereken ham madde hepimizin bildiği gibi PE baskılı kağıtlardır. Bu kağıtların ise seri üretimlerde hızlıca bardak boyutunda kesilmesi, birleştirilmesi ve baskılanması gerekir. Böylece hızlı bir şekilde karton bardaklar üretilip, sipariş veren müşterinin adresine gönderilebilir. PE baskılı kağıtların kesiminde ise genellikle makinelerden yardım alınmaktadır.

Yavuz Makine’nin yeni seri ürünlerinden birisi olan YM/KM – DK modeli, tek veya çift taraflı PE kaplama kağıtların kesimine olanak tanıyor. Firmaların ihtiyacı olan elektrik tasarruflu, yeni teknolojiler kullanılarak yapılmış ve kar oranı yüksek olan bu model ile sizler de karlarınızı katlayacak, bu makineyi daha önceden sipariş etmediğinize pişman olacaksınız.

YM/KM – DK (Kesim) makinesi hakkında hemen teklif isteyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Müşteri hizmetlerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bobin kaldırma ünitesiyle, sahip olduğunuz ağır kağıtlarınızı kolayca yerleştirmenizi sağlayan bu makine, sizlere oldukça hızlı ve tatmin edici sonuçlar vadediyor. Makinemiz dakikada 325 vuruş yaparak üretim kapasitenizi arttırmanızı sağlıyor. Ayrıca, 3 ozdan başlayarak 16 oza kadar pek çok hacimde bardaklar için bu makineyi kullanarak kesim yapabilirsiniz.

Kağıt bobin kesiminde insan gücünü ortadan kaldırmak ve firmaların fazladan kaynak harcamasını engellemek için üretilmiş YM/KM modeliyle tanışma vaktiniz geldi.

Elektrik tasarrufu, oldukça güçlü elektrik tesisatı ve daha nice mühendislik harikası özelliği ile Yavuz Makine’nin en iyi ve ayrıcalıklı makinelerinden birine sahip olmak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse YM/KM modelimizi daha yakından incelemek ve bu ürünlerden bir tanesine sahip olmak için hemen bizlere başvurabilirsiniz.

#