YM/PKT (10‘lu Konveyorlü)

Konu karton bardak ve seri üretim olunca firmaların ilgilenmesi gereken en önemli konulardan birisi de paketleme oluyor. Günde yüz binlerce bardak üreten ve bu bardakları gerekli yerlere göndermek zorunda olan firmalar, paketleme için oldukça büyük kaynak ayırıyorlar. Bu yüzden, tüm karton bardaklardan elde ettikleri verim ve kar olumsuz yönde etkileniyor. Yavuz Makine olarak, sadece kağıt ve karton bardak üretiminde değil, aynı zamanda bu bardakların paketlenmesinde de firmanıza yardımcı oluyoruz. Üretimden dağıtıma kadar her alanda yanınızda olmak için gece gündüz çalışıyor ve sektöre, büyük yankı oluşturacak yenilikler getiriyoruz. Sizler de bu yenilikleri yepyeni ürünümüz YM/PKT karton bardak paketleme makinesi sayesinde keşfedebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

YM/PKT (10‘lu Konveyorlü) makinesi hakkında hemen teklif isteyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Müşteri hizmetlerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Her pakette 50 bardak olmak üzere dakikada 30 paket üretebilen YM/PKT ürünü sayesinde sizler de seri üretimin sınırlarını zorlayacaksınız. 3 ozdan 16 oza kadar seçebileceğiniz hacim seçenekleri ile firmanızda üretilen tüm bardakları tek bir merkezde paketleyebilirsiniz. Böylece siparişlerinizi, süresini doldurmadan önce müşterilerinize oldukça kolay bir biçimde ulaştırabilirsiniz.

YM/PKT paketleme makinesi sayesinde, yeni nesil teknolojinin keyfini daha az zaman ve para harcayarak yaşayın!

Eski nesil paketleme makinelerinin 2 tanesini 1 personel kontrol edebiliyorken, YM/PKT markalı ürünün 20 tanesi için sadece 2 personel gerekiyor. Sizler de bu yeni teknoloji sayesinde firmalarınızı sektörün tepesine taşıyabilir, rakiplerinizden çok daha önde yer alabilirsiniz.

#