YM/PRM Pres Makinası

Kağıt ve karton bardak üretim sektörünün içerisinde olan ve ilgilenilmesi gereken bölümlerden bir tanesi de atık ve fire kağıtlardır. Bu kağıtlar, geri dönüştürülmediği veya düzgün depolanmadığı takdirde büyük zararlara sebebiyet verebilir. Dağ haline gelmiş parça parça kağıtlar depoları büyük oranda doldururken dönüştürülmeyip çöpe giden parçalar firmaya maddi açıdan büyük zarar verebilir.

Tüm bunların önüne geçmek istiyorsanız sizlere çok sevineceğiniz bir haber vermek istiyoruz. Yavuz Makine’nin ürettiği YM/PRM baskı ve pres makinesi sayesinde atık ve fire kağıtlarınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Çok güçlü baskı ve pres yapma özelliği ile kağıtlarınızı bu makineye yerleştirip büyük balyalar elde edebilir hem alandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz.

YM/PRM Pres Makinası hakkında hemen teklif isteyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Müşteri hizmetlerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

30 ila 40 kg arası balya kapasitesiyle taşımaya uygun balyalar elde edebilir veya firmanızın kapasitesine bağlı olarak çok daha büyük ölçülerde balyalar üretebilirsiniz. Tam 4 tonluk baskı kapasitesiyle kağıtları olabileceği en küçük boyutlara getiren pres makinemiz, işletmenize büyük bir yük de oluşturmuyor. Sahip olduğu elektrik tasarrufu sayesinde daha güçlü ve daha az enerji tüketen bir makineyle firmanıza oldukça etkili bir takviye yapabilirsiniz.

Bu kadar olumlu özelliğinin yanında oldukça kompakt ve ergonomik olmasıyla da firmaların işini büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Güçlü, tasarruflu, ergonomik, kullanışlı ve modern görünümlü… Bir baskı makinesinden daha ne bekleyebilirsiniz ki? İhtiyacınız olan her şeyi sizlere vadedebilen yeni YM/PRM modelimiz kesinlikle fabrikanıza çok yakışacak!

#