YM/KKM (Sıcak Hava Yapıştırma)

Son dönemlerde restoranlara gelen paket servis siparişlerinin hızla artış göstermesi, tek kullanımlık kaplara ve kaselere olan ihtiyacı arttırdı. Kimi restoranlar plastik ve türevi kapları tercih ederken kimi restoranlar ise çevreye zararı olmayan kağıt veya karton kapları tercih ediyor. Daha hoş gözüken, ekonomik ve aynı zamanda doğa dostu olan kağıt ve karton kaplar bu yüzden büyük önem taşıyor. Yavuz Makine’nin geliştirdiği yeni nesil karton kase üretimi makinesi YM/KKM ile artık rahatça karton kaplar üretebileceksiniz. Kullan-at kapların oldukça revaçta olduğu ve büyük talep gördüğü bu dönemde, işlerinizi kolaylaştıracak bir makineyle sektörünüzün tepesine kadar yol alabilir, rakiplerinizin birkaç adım önünde yer alabilirsiniz.

YM/KKM (Sıcak Hava Yapıştırma) makinesi hakkında hemen teklif isteyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Müşteri hizmetlerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dakikada tam 60 tane karton kase üretebilen YM/KKM ile acil ihtiyaçlara kolayca yanıt verebileceksiniz. Sıcak ve rezistanslı yan yapıştırma özelliği sayesinde, ekstra dayanıklı ve oldukça kaliteli kaseler elde edebilirsiniz. Sıcak hava ve rezistans opsiyonel yapıştırma sistemi, düşük elektrik kullanımı, güçlü yapı, uzun ömürlü kullanım garantisi ve yüksek ürün verimliliği ile bu modeli kesinlikle denemelisiniz.

Çorba, döner ve tatlı kutularını kolayca üretebileceğiniz YM/KKM pek çok farklı boyutta ve şekilde kase üretebiliyor.

14 oz’dan 300 cc’ye kadar tam 7 farklı boyut ve 3 farklı şekilde kase üretim imkanı sunan modelimizin avantajlarını kesinlikle kaçırmayın. Sizler de Yavuz Makine güvencesiyle YM/KKM kağıt kase makinesini tercih edin ve acil ihtiyaçlara anında cevap verin!

#