YM/KBM – DK 110

Yavuz Makine; mühendisleri, teknik ekibi, hırsı ve felsefesi sayesinde yine harika bir kağıt bardak üretim makinesini daha sizlerin beğenisine sunuyor. YM/KBM – DK 110 kağıt bardak makinesi, piyasadaki tüm kağıt bardak makinelerini tarihin tozlu raflarına sürükleyecek!

Bir makine hayal edin, diğer tüm makineler kadar elektrik harcıyor, onlar kadar yer kaplıyor ve işletmenize ekstra yük olmuyor. Fakat dakikada neredeyse 1,5 kat daha fazla iş yapıyor. Gerçekten inanılmaz ve harika bir makine öyle değil mi? İşte YM/KBM – DK 110 modeli sizlere bu ayrıcalıkları sunarak sektörde lider olmanızı sağlıyor.

YM/KBM – DK 110 makinesi hakkında hemen teklif isteyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Müşteri hizmetlerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dakikada 110 adet üretime çıkabilen YM/KBM-DK110 serisi; çift taraflı PE kağıt kullanımına uygun olup, ultrasonik yan yapıştırma metodu ile kaliteli üretim yapmanıza yardımcı olur. Hızlı, ergonomik, emsallerine göre az yer kaplayan ve elektrik tüketiminde rakiplerine göre oldukça tasarruf sağlar. İşletmenizde görmek isteyeceğiniz YM/KBM-110 serisi makinamızda ekstra kompresör ihtiyacı yoktur. Ymcup sizler için kompresör kompak şekilde makinanın içerisine yerleştirmiştir. Bu
modelimiz sayesinde üretim kapasitenizi büyük oranda artırmayı garanti edtiyoruz.