YM/KBM – DK 150

Kağıt bardaklar, hayatımızın pek çok alanından sıklıkla kullandığımız oldukça faydalı gereçlerden birisidir. Özellikle soğuk ve sıcağa dayanıklı olması, plastik bardaklara göre çevre dostu olması ve daha kullanışlı olması sebebiyle yüksek oranda tercih edilmektedir.

YM/KBM-DK 150 kağıt bardak makinaları sayesinde sizler de artık seri üretim kaliteli kağıt bardaklara sahip olabilirsiniz! Yavuz Makine bünyesindeki başarılı mühendisler tarafından üretilen YM/KBM-DK150’in kağıt bardak üretme gücü, çevreyi koruyan özellikleri ve son teknoloji ile donatılmış sistemini kesinlikle çok beğeneceksiniz.

YM/KBM -DK 150  makinesi hakkında hemen teklif isteyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Müşteri hizmetlerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dakikada 150 adet üretime çıkabilen YM/KBM-DK150 serisi; çift taraflı PE kağıt kullanımına uygun olup, ultrasonik yan yapıştırma metodu ile kaliteli üretim yapmanıza yardımcı olur. İşletmenizde görmek isteyeceğiniz YM/KBM-150 serisi bu modelimiz sayesinde üretim kapasitenizi büyük oranda artırmayı garanti ediyoruz.

#