YM/KBM – DK 80

Kağıt bardaklar, hayatımızın pek çok alanından sıklıkla kullandığımız oldukça faydalı gereçlerden birisidir. Özellikle soğuk ve sıcağa dayanıklı olması, plastik bardaklara göre çevre dostu olması ve daha kullanışlı olması sebebiyle yüksek oranda tercih edilmektedir.

YM/KBM-DK 80 kağıt bardak makinaları sayesinde sizler de artık seri üretim kaliteli kağıt bardaklara sahip olabilirsiniz! Yavuz Makine bünyesindeki başarılı mühendisler tarafından üretilen YM/KBM-80’in kağıt bardak üretme gücü, çevreyi koruyan özellikleri ve son teknoloji ile donatılmış sistemini kesinlikle çok beğeneceksiniz.

YM/KBM-DK 80 makinesi hakkında hemen teklif isteyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Müşteri hizmetlerimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dakikada tam 80 adet karton ve kağıt bardak üretebilen YM/KBM-DK 80 makinesi, içinde kullandığı ürünler göz önüne alındığında oldukça çevrecidir. Özellikle sıcak ve soğuk içeceklerin muhafaza edilmesini kolaylaştıran tek ve çift taraflı polietilen kaplamayı YM/KBM-80 sayesinde kolayca bardaklarınıza ekleyebilirsiniz.

Makinemiz, sıcak hava ve rezistans metodu ile kağıt bardakları birbirine yapıştırmaktadır. Opsiyonel olarak ultrasonik yapıştırma metodunu da tercih edebilir, makinenizi bu yönde ayarlayabilirsiniz. Üç fazlı ve 380 Volt güce sahip olan YM/KBM-80 saatte maksimum 13 kW elektrik tüketmektedir.

YM/KBM-DK 80 hızı ve etkili bir şekilde kağıt bardak üretmek ve sektörünün zirvesinde yer almak isteyen işletmelerin ihtiyacı olan en önemli makinelerden bir tanesi diyebiliriz. Pek çok faydalı özelliği, çevre dostu yapısı, çağın ötesinde teknolojisi ve enerji tasarruflu yapısı ile YM/KBM-80 en iyi kağıt bardak makinaları arasında kendine yer bulmayı başarıyor.